Pasek zakładek

O stronie

Witam wszystkich,

Strona powstała w celu stworzenia kompendium wiedzy o łowiskach w województwie lubuskim. Informacji o wielu jeziorach, rzeczkach w internecie praktycznie nie ma. Jak napisali kiedyś w pewnej gazecie Nasze województwo to prawdziwe “Eldorado” dla wędkarzy, gdyż mamy naprawdę w czym wybierać.

Z czasem postaram się opisać wszystkie dostępne dla wędkarzy posiadających kartę PZW łowiska w okolicach Świebodzina, Krosna Odrzańskiego, Sulechowa jak również Zielonej Góry, głównie pod punktem spiningowania (moja ulubiona metoda) lecz nie tylko. Głównie postaram się opisać dojazd do zbiorników, infrastrukturę oraz występujące w łowiskach ryby. Możliwe, iż pojawią się tutaj również informacje o łowiskach komercyjnych oraz należących do gospodarstw rybackich.

Tak więc zapraszam do czytania, polubienia profilu na FB, jak również czekam na informację jakie łowiska odwiedzić i co mógłbym uzupełnić w ich opisach.

Życzę połamania wędek:)

P.S. Wędkujesz w województwie lubuskim, złowiłeś fajną rybę, chcesz opisać swoje łowisko i współtworzyć ten blog napisz na maila: lubuskie.lowiska@gmail.com :)

2 komentarze:

  1. Świetny portal, parę fajnych jeziorek poznałem, nie na każdym byłem, na pewno odwiedzę! Zapraszam na wspólny wypad z ekipą www.polowanianarzecznepotwory.pl :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z chęcią się kiedyś wybiorę, ale na razie przede mną wiele jezior do odwiedzenia :)

      Usuń